GMINNE MISTRZOSTWA SZACHOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH    
  I GIMNAZJÓW - KRZYWIŃ

12-06-2019


 

GMINNE MISTRZOSTWA Chłopcy 1-4

Wyniki


 
Wyniki - rund 5  
M-ce Nazwisko Imię Ranking Szkoła Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Jędroszkowiak, Przemysław 1000 SP Krzywiń 2010 5.0 9.50 14.50 5 15.0
2 Piotrowicz, Nikodem 1000 SP Jerka 2009 4.0 8.00 14.50 4 12.0
3 Langner, Dawid 1000 SP Lubiń 2010 4.0 7.50 14.00 4 14.0
4 Leonarczyk, Hubert 1000 SP Krzywiń 2010 3.5 8.00 12.50 3 8.5
5 Grzemski, Patryk 1000 SP Krzywiń 2010 3.0 9.00 14.50 3 10.0
6 Łukowiak, Alan 1000 SP Lubiń 2011 3.0 8.50 15.00 3 12.0
7 Konieczny, Jędrzej 1000 SP Krzywiń 2010 3.0 7.00 12.00 3 10.0
8 Kamiński, Paweł 1000 SP Jerka 2011 3.0 6.50 12.50 2 9.0
9 Matuszewski, Adam 1000 SP Krzywiń 2010 3.0 5.00 8.50 3 6.0
10 Skrzypczak, Klaudiusz 1000 SP Krzywiń 2011 2.5 9.00 14.50 1 8.0
11 Buraczewski, Jakub 1000 SP Krzywiń 2010 2.5 5.50 10.00 2 5.5
12 Popkowski, Oliwier 1000 SP Krzywiń 2010 2.0 9.50 15.00 2 8.0
13 Siudek, Przemysław 1000 SP Lubiń 2011 2.0 7.50 12.00 1 5.0
14 Frąckowiak, Jan 1000 SP Krzywiń 2011 2.0 6.00 11.00 1 5.0
15 Mruk, Mateusz 1000 SP Krzywiń 2010 1.5 7.50 13.00 1 4.5
16 Ciesielski, Dorian 1000 SP Krzywiń 2010 1.5 6.50 11.50 1 4.5
17 Radzki, Bartosz 1000 SP Lubiń 2010 1.5 6.50 10.50 1 6.0
18 Wawrzyniak, Piotr 1000 SP Krzywiń 2011 1.5 6.00 12.00 0 4.0
19 Sikora, Grzegorz 1000 SP Lubiń 2011 1.5 5.00 8.50 0 3.0

 

GMINNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Dziewczynki 1-4

Wyniki


 
Wyniki - rund 5 Drukuj
M-ce Nazwisko Imię Ranking Szkoła Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Kubiak, Małgorzata 1000 SP Jerka 2008 4.5 9.50 16.00 4 13.5
2 Łagodzka, Aleksandra 1000 SP Krzywiń 2010 4.5 8.50 15.00 4 13.5
3 Leciej, Inez 1000 SP Bieżyń 2010 3.5 8.00 14.00 3 11.0
4 Duda, Amelia 1000 SP Lubiń 2011 3.0 8.00 14.00 3 10.0
5 Niedzielska, Nadia 1000 SP Bieżyń 2010 3.0 7.50 13.00 3 8.0
6 Grobelna, Zofia 1000 SP Lubiń 2010 3.0 7.00 12.50 3 8.0
7 Kamińska, Agata 1000 SP Jerka 2009 2.5 5.50 11.00 2 7.5
8 Sobkowiak, Wiktoria 1000 SP Jerka 2009 2.0 9.00 15.00 2 7.0
9 Antkowiak, Daria 1000 SP Bieżyń 2010 2.0 7.50 11.50 1 6.5
10 Rajewska, Marta 1000 SP Bieżyń 2010 2.0 6.50 12.00 1 4.5
11 Nowak, Natalia 1000 SP Krzywiń 2011 1.5 8.50 13.00 1 7.0
12 Cugier, Oliwia 1000 SP Krzywiń 2010 1.5 5.00 9.00 1 4.0
13 Nowak, Faustyna 1000 SP Krzywiń 2011 1.5 5.00 8.00 0 3.0
14 Majchrzak, Zofia 1000 SP Krzywiń 2010 0.5 6.50 11.00 0 1.5

GMINNE MISTRZOSTWA Dziewczynki 5-8+ gimnazjum

Wyniki


 
Wyniki - rund 5 Drukuj
M-ce Nazwisko Imię Ranking Szkoła Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Kraśniewska, Aleksandra 1000 Gimnazjum Krzywiń 2003 5.0 8.50 13.50 5 15.0
2 Ruta, Antonina 1000 SP Lubiń 2008 4.0 6.00 11.50 4 12.0
3 Prusak, Wiktoria 1000 SP Lubiń 2004 3.5 7.00 13.50 3 12.0
4 Krawczyk, Karolina 1000 SP Bieżyń 2004 3.0 5.50 11.50 3 6.0
5 Duda, Zuzanna 1000 SP Lubiń 2006 3.0 4.50 8.50 3 8.0
6 Kostrzewska, Marta 1000 SP Lubiń 2004 2.5 9.50 16.50 1 10.0
7 Metzner, Zofia 1000 SP Jerka 2008 2.5 8.00 13.00 1 7.5
8 Szczepaniak, Karolina 1000 SP Jerka 2005 2.0 8.00 12.50 2 7.0
9 Czekała, Martyna 1000 SP Krzywiń 2004 2.0 7.50 11.50 1 5.0
10 Matuszewska, Weronika 1000 SP Bieżyń 2005 1.5 8.00 14.00 0 4.5
11 Matuszewska, Paulina

GMINNE MISTRZOSTWA Chlopcy 5-8+ Gimanzjum

Wyniki


 
Wyniki - runda 5 Drukuj
M-ce Nazwisko Imię Ranking Szkoła Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 Płocieniak, Jakub 1000 SP Krzywiń 2003 4.5 9.00 14.00 4 13.0
2 Szymczak, Michał 1000 Gimnazjum Krzywiń 2003 4.0 10.00 15.00 4 13.0
3 Tomczak, Tobiasz 1000 SP Bieżyń 2005 4.0 9.00 14.50 4 12.0
4 Mróz, Aleksander 1000 SP Lubiń 2004 3.5 9.50 15.50 3 11.0
5 Grobelny, Jan 1000 SP Lubiń 2008 3.5 5.00 8.50 3 8.5
6 Jankowski, Przemysław 1000 SP Bieżyń 2006 3.0 10.00 16.00 3 10.0
7 Piotrowski, Tomasz 1000 Gimnazjum Krzywiń 2003 3.0 7.50 12.00 3 8.0
8 Krasniewski, Krystian 1000 SP Lubiń 2004 3.0 7.50 11.00 3 8.0
9 Prusak, Mikołaj 1000 Gimnazjum Krzywiń 2003 3.0 7.00 12.50 3 9.0
10 Majchrzak, Tobiasz 1000 SP Lubiń 2007 3.0 6.50 11.50 2 11.0
11 Skrzypczak, Kacper Maksymilian 1000 Gimnazjum Krzywiń 2003 2.5 8.00 13.50 2 8.5
12 Kobus, Aleksander 1000 SP Jerka 2007 2.0 9.00 14.50 2 7.0
13 Dawidziuk, Kacper 1000 SP Lubiń 2007 2.0 8.50 14.00 1 6.0
14 Klupsz, Jan 1000 SP Lubiń 2007 2.0 4.50 7.50 2 6.0
15 Buliński, Szymon 1000 SP Lubiń 2007 2.0 3.50 6.50 1 3.0
16 Nowiński, Kacper 1000 SP Krzywiń 2006 1.5 8.50 13.00 1 6.5
17 Nowak, Wiktor 1000 SP Lubiń 2008 1.5 6.50 10.50 0 3.5
18 Leonarczyk, Bartosz 1000 SP Krzywiń 2006 1.0 7.50 13.50 1 3.0
19 Demski, Kamil 1000 SP Lubiń   1.0 7.50 12.50 0 3.0